KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10851056
nr 1085 1056
Teckning
signerad. Stockholms Stadshus, 1923, 33x27
måndag 23 januari 2017
kl 19:29:07
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm